Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

33. Dni Łazarza {SERWIS INFORMACYJNY} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
33. Dni Łazarza {SERWIS INFORMACYJNY}
01-05-2023 00:00   Janusz Ludwiczak
Od 25 do 30 maja odbędą się 33. Dni Łazarza. Przygotowaliśmy specjalny serwis informacyjny, w którym zamieszczać będziemy obszerne relacje, galerie zdjęć i filmy wideo z tego najstarszego i największego poznańskiego dzielnicowego święta.


Eko piknik, warsztaty, animacje i koncerty na Rynku Łazarskima
Warsztaty ekologiczne, strefa relaksu, występy najmłodszych, pokazy taneczne i bańki mydlane – to wszystko czekało szczególnie na najmłodszych w piątek na Rynku Łazarskim.
>> W I Ę C E J

Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych wystąpi w Parku Wilsona
Muzyka wojskowa, ale również największe przeboje z filmów i musicali zabrzmią w niedzielne popołudnie w Parku Wilsona z okazji koncertu galowego 33. Dni Łazarza, podczas którego wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych. Wcześniej w muszli koncertowej zaprezentuje się zespół "Wielkopolanie".
>> W I Ę C E J

Janusz Heller otrzyma tytuł "Zasłużony dla Miasta Poznania"?
Janusz Heller, wieloletni kierownik Klubu Osiedlowego "Krąg", pomysłodawca Dni Łazarza, działacz Solidarności, który był represjonowany i więziony w czasach PRL, aktywny działacz społeczny, turystyczny i instruktor harcerski, wielokrotnie nagradzany za działalność spółdzielczą i społeczną ma otrzymać tytuł "Zasłużony dla Miasta Poznania".
>> W I Ę C E J

Barwna parada już po raz 16. przeszła ulicami Łazarza {►FILM, ◎GALERIA ZDJĘĆ}
Defilada orkiestry dętej z mażoretkami, przejazd zabytkowych aut, m.in. wojskowego Jeepa z 1936 r., w którym trenowali żołnierze gen. Sosabowskiego, kuglarze na szczudłach, maskotka Reksia i pandy, harcerze, przedszkolaki, tancerze Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego "Wielkopolanie", uczniowie szkół i sami mieszkańcy przemaszerowali w Paradzie Łazarskiej, która już po raz 16. przeszła m.in. ulicą Głogowską na otwarcie 33. Dni Łazarza.
>> W I Ę C E J

Poszukują osób, które robią coś dobrego dla Łazarza i jego mieszkańców – zgłoś Człowieka Roku
Od 30 lat, najważniejszym punktem uroczystego zakończenia Dni Łazarza jest przyznanie tytułu "Człowiek Roku Łazarza". Mieszkańcy sami mogą zgłaszać wartościowych i zasłużonych ludzi, którzy od lat robią coś dobrego dla Łazarza i jego mieszkańców.
>> W I Ę C E J

Barwna parada rozpocznie dzielnicowe święto
Blisko 40 imprez i wydarzeń przez cały tydzień: koncerty, wycieczki i na rozpoczęcie barwna parada, która już po raz 16. przejdzie m.in. ulicą Głogowską. Ruszają 33. Dni Łazarza.
>> W I Ę C E J

W MDK3 i Kręgu odbył się Poznański Przegląd Piosenek Anny Jantar
W ramach 33. Dni Łazarza w Młodzieżowym Domu Kultury nr 3 oraz Klubie Osiedlowym "Krąg" odbył się Poznański Przegląd Piosenek Anny Jantar.
>> W I Ę C E J

Barwna parada ulicami, kino plenerowe i koncert Orkiestry Sił Powietrznych – Łazarz będzie świętować
Już w czwartek, po raz 33. odbędą się Dni Łazarza, które tradycyjnie rozpoczną się Paradą Łazarską. Na Rynku Łazarskim powstanie kino plenerowe, zaś w Parku Wilsona wystąpi m.in. Reprezentacyjna Orkiestra Sił Powietrznych.
>> W I Ę C E J

Benefis Janusza… – twórca Dni Łazarza i szef "Kręgu" odchodzi na emeryturę {►FILM}
Był pomysłodawcą Dni Łazarza, przez 37 lat kierował domem kultury Klub Osiedlowy "Krąg" – Janusz Heller odchodzi na emeryturę. W piątek odbył się benefis z okazji również 45-lecia jego działalności, podczas którego nie zabrakło wspomnień, podziękowań, ale również wręczenia odznaczeń. Uroczystość poprowadził aktor teatralny i filmowy Andrzej Lajborek.
>> W I Ę C E J


Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

do 30-05-2023
Łazarz
33. Dni Łazarza
►WIĘCEJ: www.33dni.lazarz.pl

29

maj

11:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Łazarski Omnibus 2023 - 23. Dni Łazarza

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
Spotkanie wokół Pamiętników Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, połączone z prezentacją najciekawszych zbiorów - 33. Dni Łazarza

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Występ "Tu se Łazarze" kabaretowy Klubu Szyderców Bis

30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: